четвер, 3 квітня 2014 р.

там де ти тепер..

Люди на Майдане, и не только на Майдане, погибли за нашу жизнь, за мои тоже тихие и уютные вечера.. Их убивали "титушки", расстреливала "беркутня", пытали до смерти в лесах под Киевом, на Сумщине.. Но самое страшное убийство - это безразличие.. И сейчас все вышивочки, рюшечки, бантики это и есть безразличие, это и есть гибель.. Все должно быть вовремя

7 коментарів:

anelE сказав...

Лилечка, ты вернулась! Я так рада тебя видеть!

Елена Кашуба сказав...

...как же я с тобой согласна!

free-dom-777 сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.
katenkinamama сказав...

Лиля, все переживают. Каждый по своему. И каждый понимает по своему, фильтруя новости через свой жизненный опыт и мнения реальных людей. Кто-то вышивает и рисует, потому что все равно. Кто-то, чтоб не двинуться мозгами и не сдавали нервы. Эмоциям нужен выход.

И я тоже очень рада, что твой блог вдруг ожил.

Nata76 сказав...

Я не погоджуся з тобою. Кожен переживає лихо по своєму. Кілька місяців я не могла нічого робити, натхнення було відсутнім. Та я не можу жити без вишивання, мені без цього ще гірше. Для мене це вихід з депресії. Для мене багато чого змінилося, інші відчуття, інші пріоритети. Забути те що сталося неможливо, кожен має робити все що від нього залежить, щоб кров пролилась не даремно, щоб відбулись ті зміни яких ми усі бажаємо. І у кожного свій шлях...

Багирка сказав...

Наташа, ти трошки не зрозуміла.. Знаєш, весь цей час до 1 березня я вважала, що є наші суто внутрішні проблеми і втягувати в них сторонніх не потрібно, але все одно дивувала байдужість, адже з середини січня у нас гинули люди, а тут що не прийдеш, а в ленті рюшики, якось дивно було. Але потім стало все зрозуміло - голови їм задурили вже давно, промили "будь здоров", тому і мовчали, бо тут же ж бач бандерівців убивають, а їх можна. Тільки і я тепер бандерівка і більша частина дівчат, яких я знаю також з гордістю кажуть, що стали бандерівками, навіть якщо і росіянки по крові, та Батьківщина ж у нас одна.. В соцмережах я взагалі "прозрєла" якими бувають люди О_О це жах! І знаєш, будиночок свій дороблювала, коли чоловік бронежилета купив, справжнього, з пластинами.. як останню надію на те, що ми не втратим свій дім..

Nata76 сказав...

У моєму оточенні так само, одні "бандерівці") Самосвідомість прокинулася, гордість за свій народ і свою країну. Про промиті мізки - це правда і дуже боляче, також побачила хто є хто. І це мабуть добре, бо краще знати хто дійсно поруч з тобою. А то виявилося, що занадто багато "братів" та "сестер", які готові аплодувати своєму путлеру за його політику і вчинки. Час усе розставить на свої місця, лише б дали нам спокій.

У цьому ґаджеті сталася помилка
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки