субота, 19 квітня 2014 р.

Якими бувають проблеми

Правда ж смішні проблеми у людей. І не важливо що в лікарню доїхати треба, або крам який привезти.. Нема дороги - продай машину, проблеми нема. ..Прошу пробачення, в росії цензура - відео з прямою мовою путина та жителя Хабаровська на ютубі затерли %))
Я ніколи не була прихильницею Масяні, але вчора подивившись Зелену кікімору, пронялась)) Ну правда все від початку до кінця - живемо в грязоті, їмо невідомо що.. Навіть купуючи начебто свіжі та не дешеві продукти ми не впевнені в їх якості.
Але хіба це проблеми? Бандерівці, нацисти в Україні! Мовне питання так гостро стоїть - не можна російською і слова сказати - розстріл прямо на місці!
А ще зовсім скоро українці двинуть війною на московію, який жах!! Каравул!! Спинити!!
І чомусь нікому в голову не приходить ПОДУМАТИ, прислухатись до людей, які живуть в Україні і просять "Я говорю на русском, но не надо меня спасать!"
Ніхто не думає про те, що українців всього близько 40 млн. Відмінусуйте старих, жінок, дітей, не забувайте про проросійські елементи, вони є, ми цього не приховуєм, і як гадаєте скільки проти московії воювати піде.. не смішно в такі нісенітниці вірити?
Люди, думайте! ;)
Гарних та спокійних свят!

1 коментар:

Nata76 сказав...

Хто вміє думати, той прапорцями не махає і путлера не славить. Хтось просто мовчить, комусь вистачає мужності висловлювати свою позицію. Велика їм шана. А хто вірить у світле майбутнє з реінкарнацією Союзу совєтських - того уже і лікувати запізно(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки