понеділок, 21 квітня 2014 р.

А у тебе є Візитка Яроша?

Христос Воскрес! Славімо його!
Вчора зранку хтіла написати про події в Слав'янську, але втрималась, свято таки. І ось сьогодні пишу вже з іншим настроєм))) А справа в тому, що все стає на свої місця з часом.
Не треба одразу щось доводити про те, що всих журналістів вигнали з містечка і якимось "чудом" там залишились лише російські ЗМІ, про те, що загинула людина, одна, а не три, п'ять і т.д., як писали вчора кому скільки в голову придумається, і та людина має таке ж відношення до Правого сектору, як я до балету і т.д, і т.п., земля йому пухом..
І якщо вчора ми ще проводили паралелі з початком Другої світової у Польщі, то сьогодні сміємось трохи животи не надриваємо - у Візитки Яроша є своя сторінка у Фейсбуці!)))
Так ось який хитрий задум - вбити нас сміхом.
АПД. Найміть кращого режисера та акторів, на все це смішно і соромно дивитись, бо знаю багато добрих і розумних росіян. І не викладайте "події" 20го квітня 19го, ну палево ж.. до речі, де цензура, у неї що, вихідний, мали б уже видалить))

АПД. Візитки не горять, не тонуть, у ФБ кажуть, що лікують навіть геморой, заговорені мольфарами.. Збираю СП та висилаю контробандою до росії в лікувальних цілях, писати в лічку ;)))

2 коментарі:

Diora сказав...

о, да!! этот флешмоб с визитками Яроша рассмешил очень и очень! :)))

Shushuda сказав...

http://ic.pics.livejournal.com/corvusalba1/68960042/424950/424950_original.jpg

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки