субота, 12 квітня 2014 р.

crazy, crazy.. %)

Невже це правда, всі ці ссилки, і всій цій бездарній постановці, включаючи гру акторів та в'їдливі, неприємні голоси коментаторів, вірять?! Я як побачила - насміялась до схочу)))
http://www.ntv.ru/novosti/895537/video/ чому на Майдані не видавали під розпис "для защиты себя и своих семей" і нам довелось зібрати купу довідок, отримати дозвіл, купити сейф, але і після цього мій чоловік задумається чи стріляти, бо закони у нас непевні і по суті захищатись не можна, бо сядеш, а цим можна! До речі, зброю ніхто ніяким д..м під розпис не видає - її тупо вкрали.
http://www.ntv.ru/novosti/895196/ а чому не пишуть, що шахтарі не підтримали ніяких акцій, тільки но моя сусідка з татом телефоном розмовляла - шахтар, сказав що як прийдуть придурки на шахту, то дізнаються почім пуд лиха.. дивно і однобоко якось висвітлюють..
http://www.ntv.ru/novosti/895497/ по чесному - що Крим, що Східні області дотовані, ніякого зиску країні від них немає, тільки земля українська загажена і убита, поїдьте і подивіться, яка чудова кругом екологія(( І про екологію чомусь ніхто у нас не печеться, як і в росії, і про рівень та якість життя також, а от мовні питання - у перших рядах, не розумієм одне одного бачте.. Забирайте електорат до себе в Магадан, знадобляться, тільки попереджаю - бухають по чорному))
http://www.ntv.ru/novosti/895499/ яка гра!))) Станіславський ридає! Кажуть цей же актор для каналу Росія позував, тільки в іншій іпостасі..
http://www.vesti.ru/doc.html?id=1460419 де то знімали? чи яка різниця))
а ось і бронетехніка: http://www.vesti.ru/doc.html?id=1462504. так ми на своїй територіїї і в
 Донецькій області вже "зелені чоловічки" з'явились, Лавров каже - не наші! От умора! А глава МЗС ШВеції Карл Більдт пише інше:

Change of plans. Will obviously remain in Odessa overnight. Alarming developments in Eastern Ukraine. Green men.
— Carl Bildt (@carlbildt) April 12, 2014

рускіє, ну як вам вірити? Ми ж таку виставу вже бачили!)) Маєм право на наші власні війська в будь-якому куточку країни! А от що росія вже 2й місяць у нас біля кордонів робить - питання, що то за навчання і військова техніка.. 
А ще у мене зацвіли тюльпани під вікнами - минулої осені сусіда поділився цибулинками, він їх вирощує в промислових масштабах під Донецьком, просто приніс мішечок))) Посадила під "чутким руководством", а  зараз приходить розповідає де який сорт, бо я не запам'ятала)) Класні тюльпани і класний сусід Геннадій з Донецька! :) І все буде добре, а як ні - запропонуєм переселити його теплиці на Полтавщину, гарних, працьовитих людей у біді не кидають.
Роздуми: ..Якщо я хочу переїхати жити за кордон, в Австралію наприклад, я вчу мову, здаю екзамени та їду, якщо запросять, а не бігаю як несповна розуму по Києву та не репетую "Австралия прийди спаси меня!" та і якби Австралія прийшла мене "спасать", гадаю весь світ би не абияк здивувався ;)


Від..чепіться від нас, як сказав Лесь Подерв'янський.

Ну і далі граєм в негретят - подивимось скільки справжніх людей залишиться, це вам не чужі ідеї та майстер-класи тирять))

4 коментарі:

anelE сказав...

Лиля, привет, милый мой человек. Кому ты пишешь?! Про "роздуми" - я давно уже такого мнения. И вооще : "Ла ла ла ла ла ла ла ла.."!! И я бы не від..чепіться писала, а более грубо - от.... Потому что достали, особенно "старший брат"!!!!!!

Елена Кашуба сказав...

Ліля, моя дорога подруго!!!
Прочитала... довго думала і вирішила написати тобі ось таке:
....знаєш, а все буде добре. Ти можеш мені заперечити, що це не так. Повір, не обійдеться без стрілянини і вбитих, Небесна сотня забере до себе кращих, так завжди буває, не обійдеться без сліз і прокльонів, не обійдеться без горя і непередбаченості подій, які ми не можемо змінити водночас.
Але я на 100% впевнена, що наш Народ, якого правди сила ніким звойована ще не була, ПЕРЕМОЖЕ. І не тільки ПЕРЕМОЖЕ, а й покаже всьму світу ,які ми сміливі і впевнені в своїх силах в боротьбі за кращу долю своїх дітей і онуків.
Адже не випадково , зараз, коли відзначаються роковини Холодноярської республіки, коли вшановуються справжні патріоти України, проходять ці події на Сході.
Це знамення,і все буде добре, адже ми разом і ми непереможні!!!!
Слава Україні!!!!

dandelion сказав...

Ліля, будемо сподіватися, що все буде добре, бо далі вже так не може бути. Чи то люди такі дурні і не бачать, що сталося з Кримом? Невже вони віддадуть так от і Схід? Хочеться вже побачити край цих лих і почати відбудовувати країну.

Багірка сказав...

Таня, за нас ніхто нічого не робитиме. Віриш, це правда - окрім нас більше немає кому. Майдан знов збирають, там дуже багато наших знайомих, які справді приклали дуже багато зусиль, яким просто треба трохи допомогти, хто як зможе. Треба чистити всі гілки влади, не можем їхати на Майдан - займаємось радами на місцях, г..на там достатньо :(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки