пʼятниця, 9 травня 2014 р.

Зі святом Перемоги!

Зі святом Перемоги!
Батько моєї бабусі по матері Іван Бєляєв загинув на Перекопі на 4й день оборони..
Жили вони на Херсонщіні, прабабця залишилась з 4ма дітьми на руках. Моя бабуся ніколи не любила радянську владу, вона питала "А за що? Нас мати самотужки на ноги ставила, а сусід, що всю війну по госпіталям "контужений" валявся, став потім головою Совєта Ветеранів і все життя жив як у Бога за пазухою, талони на холодильники та телевізори разом з квартирами розподіляв"
В мені тече не лише українська кров, а і грецька, білоруська і російська. Мого прапрадіда вислали з Мурома в Херсонщину, там він одружився на гречанці. Бабуся вийшла заміж за хлопця з Рівненщини, познайомились на будівництві ДніпроГЕС. Дід (він з 1930р) у війну ховався в болотах разом з іншими дітьми їхнього села. Уявіть, діти до 14 років стоять цілодобово по шию у болоті, багато хто потопився і це відбувалось у нього на очах.. Так виживали у війну на Рівненщині.
Дідів у мого батька теж не стало під час війни - один похований у Польщі, інший невідомо де..
Дідусь та бабуся мого чоловіка пройшли німецький полон.
Зараз я молю Бога лише про одне - захисти нас від війни, це горе та страждання для багатьох поколінь..
Знаєте чому Лорак не зірка? Співає Каролінка непогано, облуда симпатична, але гнила всередині та ще й розуму бракує, шкода таких..

9 коментарів:

Tatyana Chorna сказав...

Мій дід згинув у танку на початку війни...бабуся теж з 4ма дітьми осталася..а мама все життя казала, як їй хотілося листа від папаші отримать....Другий дід до Берліна дійшов, рядовим, орден Червоної Зірки отримав, а її зазря не давали...Дяді..свекор...Вічна память! А ще вічна память бабусям і батькам, шо тут окупацію пережили і вижили..і дітьми працювали.. Оце я вспомнила як плакала моя мама коли у архіві побачила ведомость з своїми трудоднями воєнними. їй-то було 15, а там були односельчани, яким і по 10 рочків, і вони працювали...

Zizya сказав...

Головне пам'ятати. Пропоную зробити збірку цих страхіть. Цих історій, щоб трошки отверезити антифашистів

Ксана сказав...

Зі святом із сльозами на очах!
Тільки що приїхали з воєнного кладовища, там наші з чоловіком дідусі. По одному в нього та мене. Сльози лилися самі собою, бо як подумаю що знову повторюється те, про що я тільки читала та чула - страшно...
Мої дідусі воювали, одного не знала зовсім, він помер коли моєму татові не було і року. Другий розповідав мені веселі, кумедні історїї про війну, а у самого така туга в очах була, коли подорослішала і все зрозуміла, більше ніколи не розпитувала про той жах.
Тільки не війна! Ніколи знову!

Багірка сказав...

Дівчата читала вас і плакала - скільки горя пережили наші бабусі і тепер і над нами зависла загроза(( В цьому році ми як ніколи розуміємо наскільки страшно жити, коли стоїш на порозі війни..
У мене ще одна історія. Прабабуся разом з дітьми перейшла жити з хати в землянку коли почалась війна і ось коли село захопили німці в її хаті оселився лікар, прабабцю знайшли, витягли з землянки, бабуся казала що думала їх розстріляють, а лікар наказав вимитись та заніс дітей в хату, був листопад..Прабабцю поставили за хазяйку - готувала їсти, прибирала, діти на печі в одній половині хати, німець з комендантом в іншій і тут якось "волос" на пальці у неї з'явився, біль нестерпний, показати боялась, але лікар-німець одного разу наказав показати руки.. побачив, кричав "ай мамка" і ще щось і почав лікувати.. Одного разу покликав дітей в кімнату де він зупинявся і показав фото своєї родини, бабуся казала що дуже гарна жінка-блондинка з хлопчиком були, їй то на диво було - фотокартки.. На наступний день німці пішли далі, їм в спину дихали совєти. І коли в село зайшли наші солдати, то повигрібали у жінок з дітьми всі запаси їжі та пристрелили двох корів, одну правда останню на все село стару залишили.
Ось така війна виявляється ще була, нам мабуть не все розповідали у кіно..

Татьяна Tess сказав...

Не там врагов ищете :) в Киеве у власти они. С праздником! Мира и добра!

Багірка сказав...

Тетяна, і вас з Днем перемоги над фашизмом! Маю надію це більше ніколи не повториться.
..можливо ваш ворог і в Києві, в такому разі мені ваш шкода
Вчора день пройшов спокійно, багато громадян чергували для забезпечення спокою та порядку :)

Татьяна Tess сказав...

Я ж только этому рада! У нас тоже был замечательный день :) и салют, и счастливые глаза ветеранов... у меня осталась только бабушка мужа, остальные уже ушли, но я помню их рассказы и храню их боль в своём сердце...
Замечательный день. Если бы не Мариуполь... У нас нет ворога :) Вы его сами себе рисуете :) Хотя нет, наш общий враг носит свастики на рукаве и ненависть в сердце к русским... Да бог с ними, с событиями, врагами и т.д. Нам с вами долго не узнать настоящей правды и у каждой она будет своя. Вот только сможете вы мне объяснить, почему украинцы кричат "Москале на ножи!", а россияне "Украина и Россия - братья!" Мы не призывает убивать :) мы не вводили войска :) мы вообще о вас не думали, пока вы не стали нас обвинять во всех бедах :) Почему вы не видите, что американцы уже вами манипулируют откровенно? Без всякого стеснения садятся в кресло президента (!) страны. Денег обещают и не дают, хотя Россия не только давала, но и списывала долги. Вот Багiрка, вы там живёте, объясните мне (я ж с Магадана по-вашему) в чем конкретно виновата Россия? Вот по пунктам - в этом... в этом и в этом... только не надо про Крым, уже настоелозило, если есть желание сами найдёте, как Крым вчера отметил 9 мая и какие "несчастные" люди там теперь :)

Багірка сказав...

"Москале на ножи!" що таке москале і де таке кричали? ))) взагалі весь ваш допис - брехня на брехні, вже навіть пукін визнав, що війська він вводив, підіть почитайте, сильний ви мій опонент))) про ворогів писала не я, а ви, не спихуйте))) в альбомі однієї росіянки на галері бачила заклик російського генерала на благословіння почати війну від пукіна, нам за це вас любити і не боятись? заспокойтесь і перестаньте брехати.
Ще раз раджу - займіться чимось корисним. Чи зараз тільки паплюжними дописами в рашці гроші заробити можна ;))

Zizya сказав...

Вы, Татьяна,упорно не хотите замечать одну вещь. Власть у нас - временная, которая попала в кресло после бегства Януковича. Не окажись он таким трусом, может сейчас бы не было того, что есть. И 25 украинцы переизберут свою власть на выборах.
Насчет врагов - у нас достаточно ума, чтобы делать выводы. Вы все носитесь с этими "москалями", да я вам тысячи примеров приведу того, как россияне издеваются над представителями других национальностей. Согласна с Лилей - ваш комментарий похож на самозабалтывание, некую мантру для успокоения совести. Насчет наелозившего Крыма и о том, что мы братья, сходите по ссылке http://my-dandelion-heart.blogspot.com/2014/04/blog-post.html Это написала жена украинского военного из Севастополя, которая попала во весь этот переплет.И, правда, не нужно ничего больше говорить. Мы очень уже устали от вашей лжи и от пересказывания сюжетов из вашего ТВ. Удачи!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки