пʼятниця, 6 червня 2014 р.

Почнемо з початку.

Цвіточки-котики постити це звичайно круто, але вибачте, коли живеш по вуха в лайні, то вже якось не до них, тому ще раз перепрошую і продовжуємо наш діалог ;) до речі, цензуру в сусідньому царстві ж ніхто не відміняв, то чому і я не можу її ввести ;))) А кому не подобається - ауф відерзейн! :)
Давайте повернемось до того, з чого все почалось..

Для мене все почалось 24 листопада. Нас було семеро, ми сусіди, в кожного були свої претензії до бувшої влади, але якось всі вони сходились до одного - нас обкрадали. Все, більше нічого. Не придумуйте собі. Але так, ми більше схиляємось до Європи, ніж до Азії, як вчили батьки - з ким поведешся, того й наберешся. В січні до речі про Євросоюз на Майдані вже ніхто й не згадував.

То продовжимо.. В неділю зазвичай метро майже пусте і зайшовши до вагону, одна моя супутниця промовила "Ну понятно куда мы едем, а куда едут все эти люди!?" Ще більше здивування було коли ми вийшли з вагону на станції Університет, а піднявшись нагору, зрозуміли, що дістали дуууже багатьох. 
Збирала нас опозиція, яка сама жахнулась і не знала що з людьми робити. А потім люди взяли все під свій контроль.. 
Я не знаю скільки і чого треба підсипати людям кудись чи заплатити, щоб вони всю зиму стояли на вулиці, їх били та вбивали, але зрозумійте одне - нас дістали, ми хочемо жити інакше, ми більше не могли жити з кровопивцею та злочинцем у керма. 
Це вже потім прив'язали Крим, який чомусь мовчав весь час, а тут раптом "каравул!! притискають!!" О_О Зрозуміло, що все це гра, яка була спланована, бо за 3 годинки ніякі війська просто так не перекинеш, але те як "обробили" деяке населення росії для нас стало сюрпризом. Зрозуміло що Крим ніхто просто так не віддасть, там корисні копалини, які і є причиною усього. Туризм це "не наш мєтод", там так багато і просто грошей не заробиш, там вкладати потрібно..

Я мрію про Грузію.. вже давно.. Ми 5 років не були у відпустці.. Тільки квитки кусаються..
Трапилась на очі стаття, Каха Бенукідзе, боляче, але правда. Почитайте, не лінуйтесь. Нам необхідно навчитись головному - не красти, бо крадемо у самих себе, у своїх дітей.

Нам не можна прогавити цей шанс.

І ще, в якій країні люди одночасно спілкуються двома мовами, кохають двома мовами? У нас це на кожному кроці - ось закохані, він судячи за вимовою з Франківська, вона місцева, звичайно ж російськомовна (бо українська то непристойно було), випещена батьками кияночка :) А тут сидить гурт студентів у парку - їм по барабану хто якою мовою говорить, вони всі на одній хвилі, розуміють одне одного без питань :) А ось дівчина на роботі ;) спілкується з представництвом одного з вендорів - представник вендора переходить на українську і в кінці розмови бажаємо одне одному гарних вихідних :)

І деякі люди можуть і слиною захлинутись, але тут живу я, а не вони, і про те що відбувається тут можу розповісти від першого обличчя, а вони?..

Гадаю розумні люди мій меседж почули, ну а інші нехай "воюють", адже це їм так романтично..

Всим гарних вихідних та чистого неба над головою! :)

Ках

2 коментарі:

Tatyana Chorna сказав...

+1 Всіма руками за!

Цветана сказав...

"І деякі люди можуть і слиною захлинутись, але тут живу я, а не вони, і про те що відбувається тут можу розповісти від першого обличчя, а вони?" - саме так!
А ще я, дивлячись сьогодні крізь сльозу хвилювання, інавгурацію нашого Президента, спіймала себе на мислі - чи могли б ми півроку тому про це думати?..

У цьому ґаджеті сталася помилка
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки