вівторок, 17 червня 2014 р.

таке життя

Знаєте проти чого ми боролись? Проти ось такого. Я не кажу що у нас такого немає. Є. Але нам набридло працювати, платити податки і жити ось так, але оплачувати комусь розкішні маєтки по світу та золоті батони, щоб одні мерли від неякісних продуктів, а одного борова відгодовували лише відбірним і тільки після аналізу всих продуктів в найсучаснішій лабораторії.

Питання чи хочете ви так далі жити ставити не буду..

А ось так виглядає ФБ по-ерефівськи я навіть не шукала навмисне, таких - море, просто наткнулась перейшовши з цієї сторінки - ТНМК таки зіграли концерт в суботу, такого сумного і в той час життєствердного дійства ще не було, але як інакше, коли іде війна. Хлопці молодці! Я так гадаю затримка концерту була через зміну пісень в регламенті, адже веселитись в такий момент було неможливо, та й ніхто не веселився.. А після хвилини мовчання я помітила, як молодь витирає тихо очі і дивляться гордо, повторюючи Слава Україні! А їм тільки дай)) І за це я дуже вдячна нашим сусідам, вони навчили нас бути Українцями, вони об'єднали нас, вони навчили любити нас нашу рідну землю, якої б національності ми не були. Дякуємо від щирого серця!

П.С. мені начхать що хтось вважає блоги рукодільними-няшними, буде мир на нашій землі, поверните те, що вкрали - буде вам і няшність, а поки що дивіться на те, що творите, або позабирайте своїх "добровольців" і дайте нам спокій, не в стані нічого зробити - не тримаю. І ще порада - знайдіть мамські українські форуми і читайте що пишуть реальні свідки, фільтруйте ботів, їх видно одразу і будете в курсі того якого у кого сусіда убили і за що, якщо вам це цікаво звичайно (правда якій нормальній людині це потрібно? власна родина, літо, прогулянки, свої проблеми..) 
Хоча.. кожен бачить те, що хоче бачити і вірить в те, в що хоче вірити. 

На добраніч.

Всим, хто почне писати про нових багатіїв, повідомляю - ми в курсі всього, тримаємо руку на пульсі, наші чиновники вже вчаться в туалет разом з журналістами ходити, щоб ми нічого не пропустили, а ваші? ;))) (питання риторичне, відповіді писати не обов'язково)))

1 коментар:

Anna_S сказав...

Спасибо, что Вы пишите такие вещи. Надеюсь, просветлеет в головах у многих...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки