неділя, 22 червня 2014 р.

Перемир'я на тиждень


У нас оголошено перемир'я.. Тільки перемир'я оголошено мабуть лише для нашої армії, а от до загарбників воно не дійшло. І я наголошую, не терористи, а саме загарбники,  час називати речі своїми іменами. Жаліються на нашу кризу тут Яке горе! у сусіда криза! то мабуть через те, що сусіду Крим відірвали та тепер Схід захопити намагаються "всякіє парєбрікі"..

У нас в інтернет-магазині дуже багато дзвінків саме з Криму останнім часом та Сходу, але в Крим взагалі нічого не відправляємо і доводиться нашим консультантам по 20 хвилин пояснювати чому це неможливо, а в деяких випадках і на Схід теж перевізники не їдуть або покупець заплатити не може (з таких регіонів лише передплата). Люди все одно хочуть купувати, в цю страшну кризу, але є певні фактори у вигляді бандюків-загарбників..
..Мій сусід на тижні їде в Єнакієво, до мами, їй 82 і виїжджати вона не збирається, а син хвилюється і хоче побачитись. Каже що місто контролює єнакієвська банда, яка домовилась з пришлими бандюками, що місто не чепатимуть, бо єнакієвські хлопці теж не ликом шиті і свою територію не здадуть. Мдаа, не Малинівка, як інші міста Донбасу, виходить.. Але попри все в'їхати та виїхати складно, каже є постійними випадки, коли люди їдуть за місто на городи, а повертаючись, їх на блокпостах додому не пускають, а вдома діти.. Ну нічого, вирішують.
Два тексти, тут і тут
Подія одна й та сама, чи не так? Але яка подача, браво! Які епітети!
І, о да! Україна страшна! Зараз як захватить, як нападе! Ми ще ті фашисти)) У нас тут спецпідготовка, до речі ;) Ага, нас тут яник був тренував, сто чортів йому в печінку. І в порти ми ваші кораблики не пустимо, ні-ні.. А як про плацдарм подобається! це хто вигадав? отой журналюг з жовтої газетки? поставте йому 5!
Ну що, беріть поп-корн, вистава продовжується. Ще не всі "парєбрікі" свої "сроки" та кредити відпрацювали..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки