неділя, 8 червня 2014 р.

no coments..

Вчора наштовхнулась.. В мене просто немає пояснень цьому.. Ці люди кричать про те, що хочуть прийти (в чужу країну, на чужу територію), когось врятувати (кого? в мене навіть співробітниця болгаринка каже що не буде російською розмовляти, бо "добріє сасєді" прийдуть "рятувати"), що їм так нас шкода бідненьких, бо ми ж некультурні, їмо младєнцев та кров'ю запиваємо.. А самі наші сусіди дуже культурні, виховані та красівіє..

8 коментарів:

Markira сказав...

В мене таке враження, що за тою дамою якийсь заклад давно плаче... Маразм просто шкалить. Вона навiть списки "особливо небезпечних бандерiвцiв" виклала!!!

Vorchenok сказав...

Зовсім люди подуріли! А я змінила тип аккаунту з вишивки на щось фотографічне і у загальній стрічці насолоджуюсь вродливими жінками, квітами та природою )))

Багірка сказав...

мдаа...ось такі вони, добріє рускіє вішівальщіці..
теж зміню аккаунт)))

Anna_S сказав...

Маразм крепчает на глазах....Переживем! И этих ботов тоже ;)

anelE сказав...

Девочки держимся... остальные идут наф...

Ксана сказав...

Ну такой кровожадности как на галлери от бусек-пусек-вышивальщиц я еще не встречала в сети :) Всех "доброжелательниц" поудаляла и наслаждаюсь вышивальной лентой.

Татьяна Белович сказав...

Цей блог, як ковток свіжого повітря! Я думала, що нормальні люди вже закінчилися))) Приємно познайомитися: я бандерівка, пробувала варити борщ з москалів, та ніхто не їсть - не смакують)))

Багірка сказав...

Тетяно, будемо знайомі! Я в вільний час займаюсь тим самим ;))) рідні душі)))
Дівчата, все у нас буде добре :) Обіймаю!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки