понеділок, 7 липня 2014 р.

музика як виховний інструмент, про музику. ч.3.

Хтось любить музику "щоб погоцати" - переважно це попса, де достатньо двох слів в рифму і навіть зміст не важливий, пара голих задів і цицьок побільше - успіх гарантовано.
Хтось слухає музику щоб почути в словах пісень правду про життя, яке було колись, яке є зараз. І тоді вже важлива не рифма, а зміст. Для мене прикладом таких гуртів є ТНМК, Кому вниз, Тартак і багато інших, я додам ще одного полум'яного виконавця, а ви доповните мене в коментарях іменами інших співаків :)
Вчора були на фестивалі і слухали Ореста Лютого, насолоджуйтесь)). Ой лютий він))) Пісні не в бров, а в око! На такому відкритому концерті Орест був вихованим хлопчиком, адже він має своїх п'ятох діточок (свої-чужі навіть у Вікіпедії не ділить, всі його))), все було цивільно, пагані руські слова замінялись на словникові українські.
Гадаю вже кожна собака знає що Орест Лютий, він же Антін Мухарський, він же чоловік Снєжани Єгорової, розлучається. Зараз нападуть на Антіна(!))) такий-сякий, дітям увагу не приділяє! Але ось що я знайшла серед старих (2013р.) новин - Снєжанка вона розумничка, діточок вже давно в Штати вивозить. Я її не засуджую за це, абсолютно. Наші діти мають жити краще за нас, але і чоловік же є, і в нього є свої переконання.. Дітки вони виростуть, розлетяться, а хто ж залишиться біля тебе старенької.. Але Снєжанка знає що робить, Антіну це все лише на користь ;) Все у них буде добре! Тим паче розлучаються вже не вперше, у Вікіпедії навіть так і написано вже давно - розлучений.
Тут гарне інтерв'ю з Антіном, послухайте, не лініться і зверніть увагу на дату.
І ще, тим хто не стикався ніколи з таким явищем як Орест - це поєднання виховного моменту, патріотизму та тонкого стьобу,  і не всим сов'єтськоселікціонованим дано це зрозуміти)))
Гарного усим настрою! ;)

3 коментарі:

Елена Кашуба сказав...

Багірко, дякую за чудовий пост!!!!
Для себе Ореста відкрила ще зимою 2013 - і зачаровано слухаю до цього часу.
Що не пісня, то влучно!!!!!

Багірка сказав...

Привіт, Лєнульчик! Зізнаюсь, мені спочатку не йшло, бо матюки не перетравлюю, але останнім часои стала старша та грубіша, а наразі та ще в такому контексті - самий зайчик!
Щоправда малому слухати не даватиму.. він сам знайде))) зараз такі дітки)) Але то таке, пагані слова його не оминуть, він же ж не в резервації живе, люди трапляються різні на жаль, важливо просто щоб він їх не використовував.

Елена Кашуба сказав...

Він в тебе розумник, то вживати не буде.
А Орест - файний( влучне слово)!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки