неділя, 10 серпня 2014 р.

про троллей, не казка))

Надибала статейку. Хтось скаже - брєд. І рік тому я б погодилась, але не зараз. Бо своїми очима бачила деякі справді бредові документи (з тих, що вивозили з Межигір'я та офісів Курченка) і серед них були дивні роздруківки - розграфлені списки де було вказано ім'я користувача, ссилка на аккаунт, обов'язкова графа де вказувалось де знайшли комент "ВК, Одноклассники, пр." текст повідомлення і можлива ступінь загрози. Тоді я зрозуміла, що за нами стежили, якими б ми читаємими-нечитаємими були.. Було дивно і гидко. Я не дивуюсь що троллі існують, ба більше, вони гарно заробляють, і ще більше - вони на службі у своєї держави, вона їм за це платить. Тому невеличкий перепост і повний текст з деякими цікавими подробицями та ссилками на російські ресурси тут
"Анонимным интернационалом" разоблачена деятельность "Агентства интернет исследований" — кормящейся бюджетными деньгами организации, создающей с помощью заказных комментариев иллюзию поддержки кремлёвского режима в интернете. Интересно, что владельцем агентства является основатель холдинга «Конкорд» Евгений Пригожин, известный как «повар Пyтина», а непосредственное руководство компанией осуществляет Мария Купрашевич, известная тем, что устраивалась на работу в либеральные СМИ с целью шпионажа.
Было выяснено, что существует целый штат людей, работающих в режиме строгой отчетности перед кураторами, и пишущих в интернете платные проправительственные комментарии.

Средняя зарплата такого "комментатора", пишущего "политически верные" посты - от 30 до 40 тыс. р.

Пропаганда ведется на два фронта - как в российском интернете, так и в заграничном.

Каждый отдел имеет своих "специалистов", общие траты на которых за прошлый месяц составили 33 млн. рублей.

І поділюсь ссилкою на Володимира Соловйова, який розуміє що таке совок. Хоч погляди і не змінює, але дифірамби співати чомусь не хоче..
Мені шкода тих, хто хоче знов у СРСР...
Ну і руськіє на отдіхє, дивитичся без дітей, бо у них навіть жінки максимально культурні

2 коментарі:

Елена Кашуба сказав...

Ліля, ти помиляєшся. Вони вже в совку... а краще сказати в ж...
Заборона на ввезення продуктів харчування....Побачимо ,яка в них велика харчова промисловість.

Багірка сказав...

Лєнчику, я у свекрухи-медика навчилась, ну не можна ж тяжко хворому отак в лице правду-матку рубити))) це ж як серпом по...))) А про промисловість - так вони вже навчились заборонені продукти перемарковувати та через бацьку перти)) ну а те що дорожче так головне щоб царьок був задоволений)))
подумалось.. щось у них там всі царі як не хворі на голову так бєшені якісь, мабуть карма у кремля така..

У цьому ґаджеті сталася помилка
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки