неділя, 17 серпня 2014 р.

російські строковики на сході.. Царство Небесне.

Війна з росією почалась 1го березня 2014 року. Сусід просто прийшов і заграбастав нашу територію. І тут же ми почули від їхнього населення про те, що вони нас ненавидять за те, що їм по теліку показують, що їх ненавидимо ми %) Хоча нам ніякого діла до них не було, своє ..но розгрібати довелось. Ми просили їх і молили - припиніть вірити вашим журнашлюшкам, бо буде горе. Але ні - з піною у рота вони доводили, що ми неправі і маємо належати їм, давайте ще й Схід нам, для чого не зрозуміло (зрозуміло лише олігархам), але давайте.. І ось якщо раніше до нас на Схід відравляли з расії всіляких гопніків, які сроки тут відпрацьовували, то тепер пішли строковики.. І не треба звинувачувати - війна не питає паспорти і твій вік, іде колона ворога і все, всі питання знімаються, або ти, або ворог, третього не дано.

Дівчата, чи ви не матері, не жінки? Своїх пожалкуйте.. Мені болить за кожного, а вам? Ви не думаєте, що можете опинитись на місці матері, якій з України привезуть мертвого сина, який і не жив ще по суті? І все, ваше життя, повірте, закінчиться, бо життя - то наші діти.

Я чудово розумію, що розголосу про строковиків у расії не буде, їх тихо похоронять, а матері мовчатимуть, гірко переживаючи свою долю.. Сил вам, мами росії, і мої співчуття.
СОЛДАТИ-СТРОКОВИКИ ПІШЛИ...
ну що, росіяни, ви щасливі?
------------------------------------
Irina @irina16135931
Не знаю, что у хуйла за законы, но наши когда разбили оч. колону и подошли, то некотор. мужики не смог сдерж слез там были дети по 19 лет
14:04 - 16 августа 14

https://mobile.twitter.com/Irina16135931/status/500583868077182976

10 коментарів:

Ganna сказав...

..я вже давно не можу зрозуміти і розуміти людей. Точніше не так, ще пів року тому я могла знайти/придумати/надумати якесь логічне пояснення..а зараз, коли на червоне яблуко сьогодні з піною у роті кажуть, що воно зелене, а завтра з таким незворушним виглядом..нууу да червоне воно..з чого ви взяли що це не так?..кілька місяців нас завіряли, що російських воєнних в Криму не було!!! Ай яй яй, як ви можете так думати!! Ну-ну-ну!!! Ще пальчиком так махали... потім спокійно повідомили таки дааа!!! Далі з пафосом відправили 280 пустих фур...але ж який матеріал знято з гелікоптерів!!! Як вони гарно їхали ( пусті 280 фур, тобто майже пусті, але що таке 10 мішків для таких автомобілів? ) ..а потім таки да..вони пусті, бо наші машинки нові і т.д. і т.і...і знову, хто ж це каже? До чого я..скільки було заяв і не наших укропських, а російських чиновників і представників з інформацією, яка заперечувала попередні...невже ніхто навіть на таких простих речах не почав задумуватися..а може там щось не так?

Елена Кашуба сказав...

Тут якось важно коментувати.....
Діти гинуть і немає ніякої різниці якої вони національності.

ironwind сказав...

Мне очень жалко наших мужчин, которые проходят через все это: убитых мальчиков и собственные слезы. Боже, как мне их жалко...

И все :( мне не трудно представить что за горем каждой отдельной матери, еще вчера [вроде] такой же как мы, вырастет и распустится что-то, чего я не пойму: клятые америкосы, сынка спаситель славян, поцелованный путиным, блядь, они просто ебнутые. Это ведь не первый грузовик с мальчиками... сколько их за все эти войны было, что изменилось?

Semklita сказав...

"І тут же ми почули від їхнього населення про те, що вони нас ненавидять за те, що їм по теліку показують, що їх ненавидимо ми" як точно, а ще постійні охі та ахі, що ми браття і стріляти в один одного не сможемо... змогли...

Багірка сказав...

ні, не розуміють.. війна далеко від них наразі, це ж не їхнього сина-брата в домовині цинковій привезуть.. дійде лише тоді, коли до них війна постукає в двері, а зараз - ідуть мовчки.. і нехай ідуть, слабкодухі, немічні, з ватою замість мозку.. зомбі, що ще скажеш..

Shushuda сказав...

сьогодні прочитала:
https://pp.vk.me/c620928/v620928085/14b73/FgVJ-AbLI3U.jpg

якщо це правда, то це вже взагалі капець 0_о

ironwind сказав...

Читаю в фб, только что:

"В Псков пришел груз 200. Кто не в курсе, именно псковская черниговская дивизия "не ведет" боевых действий на территории Украины. В новостях тишина. Просто город у нас маленький и шила в мешке не утаишь.

Украина хоронит своих, как героев, открыто. А Россия тихо... как бомжей..."

Еще один водораздел. Не могу себе представить украинских матерей, которые отправляют своих детей на войну, как на заклание, а потом так же тихо их хоронят. Годами.

Повитруля сказав...

Не знаю що у них в голові... мені ще раніше писала знайома росіянка (більше не спілкуємось) "много моих однокласников вернулось из Чечни в цынковых гробах... виновата в этом Америка" иии??? так от я думаю, чим їм так мозги розмягчили? і як дивним чином дехто все ж залишається при повному розумі, з такими теж знайома.

Повитруля сказав...

мені дуже шкода свою сусідку, яка відправила сина на схід.. вона постраріла за тиждень :( а взагалі дуже позитивна жіночка, красива. а тепер світло в очах погасло :( І я з величезною біллю в серці сприймаю горе наших матерів, у самої син. Біда, що і ворог посилає молодих хлопців... підступність, як завжди, їх метод, давлять на совість наших солдат.

Shushuda сказав...

0_о
а в Чечні яким боком Америка винна?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки