пʼятниця, 22 серпня 2014 р.

Як зробити ремонт в під'їзді..


8 коментарів:

Цветана сказав...

Геніальне рішення! =))

Татьяна Tess сказав...

очередная тупость... вероятно, ваш всеукраинский флешмоб "покрась мосты в цвет флага" тоже с этой целью? чтобы Россия их перекрасила? дождётесь - перекрасим в триколор :)
я не про это зашла :) наши белые фуры уже в Луганке, а ваши грузовички где? заблудились? потерялись? наверно там же, где и "доказательства", что мы Боинг подбили :) а ведь как слюнями брызгали! один трёп...
ох, девочки, Италия - это сказка! Море, солнце... хотя вам не советую - украинцев там не любят :)

Багірка сказав...

Привіт з романтичного Відня у вашу тьмутаракань без ремонтів у під"їздах! Хоча у моєму під"їзді задрипанці-рашистки просто мріяли б жити, якби побачили.
титянка, краще б прокоментувала попередній пост, про твою соплемінницю-воровку. Хоча ви там я так дивлюсь всі однакові, для вас вкрасти чи вбити, як в магазин за молоком сходити :(
Вмикай свій телик і дивись про те як у нас бастують проти АТО на Сході, про те, що ваших військ у нас немає, що війну ніхто не починає, в міста на півдні України рашистські війська ніхто не заводить, іди, упивайся, а потім іди хорони своїх соплемінників, спробуй поспівчувати їх матерям та матерям хлопців-росіян які загинули в Чечні, Грузії, Абхазії.. Але ти не вмієш, у тебе немає серця, бо ти лише бот, ти ніхто і ніщо, ти ні на що не здатне

Ольга Мартиненко сказав...

Ой, а я думаю де Тетянка,мабуть зор та ушки підлічила, почула плач матерів та побачила могили російських солдат. А вона за їжею та одежею мабуть помчалась. Поспішай, бо скоро кордони для вас закриють, жаль, що пострадають усі, навіть у кого голова може думати. Тільки не заблукай, а то у вас навіть десантники можуть заблукати, та й різниці не бачите між війсковими літаками та цивільними. Бачиш я з поваги до тебе спілкувалася твоєю рідною мовою, але ти не розумієшь Тетянко ні якої мови, а може не чуєшь? Лікуйся та одужай.

Ольга Мартиненко сказав...

І ще Танюшка, українців ти не бачиш не тому, що нас там не люблять, а тому, що ми відпочиваємо з послугою "без русских". Бо поряд із Вами хіба це відпочинок?

Ольга Мартиненко сказав...

Ваші білі фури привезли чай та воду для приготування чифіру, бо наркотики, та брагу можна не довезти. Тай ваша допомога ніяк не спрямована мирним мешканцям, вони її і не бачили, тільки номерки паперові у руках подержали.

Багірка сказав...

Вантажівки, які були у складі "путінського конвою", тепер використовують для забезпечення російських солдатів на захоплених територіях Донбасу.
Про це на брифінгу у вівторок повідомив речник РНБО Андрій Лисенко.
За його словами, "для матеріального забезпечення терористів та угруповання ЗС РФ, яке діє на території України, Росія використовує автомобілі так званого гуманітарного конвою".
"Так, у понеділок вночі з території РФ на Дмитрівку Донецької області пройшло 4 вантажівки білого кольору, які за годину повернулись назад", - розповів Лисенко.
Речник РНБО заявив, що це вже "не перший випадок, коли вантажівки білого кольору незаконно перетинають кордон у супроводі позашляховиків з охороною".

Багірка сказав...

титянка більше не шастає.. що не ляпне - їй фактами рота закривають, бо має бот знати своє місце, а ще пам'ятати - я в своїй країні живу, а не дивлюсь з дивана гав..телик за тисячі кілометрів, я дізнаюсь новини не лише зі ЗМІ і я не погрожую, що "прийду і перекрашу", бо не ми цю війну починали, а на ворові шапка горить..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки