середа, 24 вересня 2014 р.

груз 200 або як знайти загиблих росіян

Ми втомились плакати.. кожна людина, яка гине у цій війні - наша велика втрата.. Наших хлопців ховають і тужать за ними, писати це боляче, бо йдуть найкращі..

Але і з боку сусідів теж є втрати.. Їх чомусь складно порахувати. Мені ніхто не пояснить чому складно порахувати загиблих російських військових, га? (питання риторичне)
Сьогодні знайшла ресурс, який намагається допомогти російським жінкам встановити де знаходяться їхні чоловіки та сини, на ресурсі публікують імена загиблих російських військових на території України, ресурс тут і ТУТ
а ви кажете немає війни між рашизмом та Україною...

І дякую тим росіянам, які не побоялись вийти на Марш Миру, вважаю це навіть складніше, ніж для нас було вийти на Майдан. 

3 коментарі:

Повитруля сказав...

Теж дала лінк на цю групу у facebook, та надії майже не залишилось, що росіянам потрібна правда

Zizya сказав...

До речі, давно читаю цю групую Згідно з їхніми даними, вже загинуло близько 4 тис. росс. вояків. Але - тиша. Росія ж велика. Це ми своїх ховаємо як героїв, а вони своїх як собак, ні, я не знаю як кого, навіть у собак є таблички на могилках. А цих звільняють "заднім числом". "Как страшно жить" з такими сусідами.

Багірка сказав...

Ань, ти сказала те, що і я думаю - Росія велика, людей багато, ці 4000 розмажуть, прикопають, деякі залишаться в нашій землі.. Ну наші чоловіки відомо за що гинуть - за свою землю, за наше життя, а ті солдатики за що?? За що їхнім матерям таке горе? Тільки ж кримнаш та наварасія важливіше за чужі життя, хоч і твоїх же співвітчизників..

У цьому ґаджеті сталася помилка
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки