вівторок, 16 вересня 2014 р.

Люди.. чи ви люди?

У Луганську був день міста.. Тут нам біженці розповідають, що їх там трохи з землею не зрівняли, а тут на тобі - народні гуляння! Та ще й які файні..
Тут знайдете трохи більше фотоА на Саур Могилі вже продають шашлики по "обалдєно нізькой цєнє"
Новини читайте тут, перепощувати сенсу не бачу, як і не вкладається в голові як можна влаштовувати гуляння на такому місці..

Я знаю про що не прийнято писати, але мовчати більше не можу - насправді українці вже тАк надивились на переселенців зі Сходу, що бажання одне - загородити їх парканом повище і струм 380В підключити і нехай собі живуть, аби не виходили звідти в бік України. Бо насправді вони просто невдячні, це я буду максимально коректною.
До того, що це населення поводить себе на Заході по-бидляцьки, я спочатку ставилась з підозрою, але коли вже тітка зателефонувала (центральний регіон) і почала розповідати про те, як їм у селі "віддячили", то рожеві окуляри знялися самі собою.. Я згадала як на початку червня запросила дівчину в село до бабусі - хата пустує, є город, житимете скільки потрібно буде, а натомість я таку цікаву тираду почула - ви в Кієвє сідітє, а нас в село? ми гарадскіє, в туалєт на уліцє хадіть не прівіклі ну і т.д. Зараз свекруха не встигає по відру картоплі щотижня на б'єженців здавати.. а от полоти-копати якось допомогти ніхто не прийшов.. я цю допомогу заборонила, хай пробачають.
І співчуваю нормальним уродженцям Донбасу - їм тепер нелегко.

2 коментарі:

Markira сказав...

Так, дивлячись на таких переселенців, найбільше шкода саме тих, хто змоги не мав виїхати звідти, і не уявляє , як житиме у тому ЛНР, ДНР, тому що до кінця залишаються українцями. І допомогу їм соромно прийняти, навіть як поповнення на телефон...

Татьяна Нестеренко сказав...

В нашій місцевості, в студентських гуртожитках теж живуть деякі , вибачте, "лугандони", то вони кажуть, що ми дурні хахли, кормім іх на шару, вот би еще и пиво покупалі... ось так.

У цьому ґаджеті сталася помилка
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки