неділя, 2 листопада 2014 р.

Затєялі мі вібарі - Лугандо-Даунбасія

Ну що, війна продовжується. Вона навіть не спинялась по суті, так, перетасував путлер війська трохи, наповнив новою кров'ю і знов, вперед паровоз його помчався.
Вже більше як півроку я і багато моїх співвітчизниць молять росіянок спинити братовбивство, але де там, хіба вілікім є до того справа? У них ресурсів вистачить і 4-5 тис загиблих чиїхось синів то крапля в морі і фігня, головне що у них карона на голові ще тіліпається. 
І тут трохи відступлю від теми - у вас в рашці є 2 типа людей - росіяни та кацапи, тому якщо ви нормальні люди, то слово кацап вас не образить, а ні - то велкам в коменти, я вам там по печінці даватиму :)

Сьогодні в країні казкових дебілоїдів (вибачте, з казки слів не викинеш) Лугандо-Даунбасії вібари. Мені сподобалась якась статейка рашинська зі словами "мі іх затєялі" От ви, б..ть, кацапи, масовіки-затєйніки! (і знов вибачте, але з вами, кацапами, без мату не можна, смайли ви не розумієте, тіко дрючок, горілку та матюки).

А от і ваші вібари.. Вібрав - значить маєш право стати в чергу і отримати кіло картоплі.. Да, голод не тітка, а тим паче Даунбасія всю Україну вже півроку так годує, що й ну, розумію.
Це подивіться обов'язково, у Лугандо-Даунбасії навіть корови можуть прогаласувати))))

А тепер про те, що чекає нас найближчим часом. Сценарій ми такий вже проходили, вірно? Тільки нашим теперішнім можновладцям хлопці з передової живими не потрібні.. І дай Боже, щоб я була не права.. Тут відео з учорашнього Донецьку, подивіться і порахуйте кількість військової техніки що зайшла в місто, і питання - чому машини без номерів? Чи ви знов, вибл..ки-кацапські, буде нам співати "я ні я і лошадь ні мая"? А це Луганськ, ці фото вже 3й день по ФБ гуляють..

Я ненавиджу вас, тих, хто сидить і тихо спостерігає, як ваших же співвітчизників привозять (і це в найкращому випадку, багато ж кого взагалі не знайдуть) і закопують як собак, по тихому, а ви мовчите. Мовчіть. Бо ви ні на що не здатні, ви - амьоби! Навіть гірше - тупо глисти, паразити, які на інакше життя не спроможні. 
Тут мерзенне відео про кацапську натуру, і я вас попереджала про мерзенність))) Зі слабкими нервами краще взагалі не дивитись, ви і так то знаєте (мене вистачило секунд на 30)
І те, чим ми з вами відрізняємось - ми просимо не воювати, а ви.. хіба ви не фашики? фашики натуральні!

Ну і так, аби посміхнулись, для гарного настрою, та хорошого всим дня! :) 

4 коментарі:

Valeriya P сказав...

Серце болить ....

Tatyana Chorna сказав...

ще й як болить...позавчора у відпустку племінник з АТО приїхав, сестра одкормлює. Друзі з Грузії кожен день дзвонять переживають, передають, шоб трималися...і кожен день душа болить...

Victoria сказав...

Молчание миллионов порождает произвол единиц. (с)
На кожному з таких "мовчунів" кров...

Багірка сказав...

Дівчата, а ми вистоїмо, виживемо, переможемо, бо за нами Божечка, він нас береже, хоч і дає такі тяжкі випробування. І не ми ту війну починали, не на нас кров російських солдат, на їхніх же співвітчизниках

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки