субота, 24 січня 2015 р.

Маріуполь. Обстріл рашистами жилих кварталів. Багато жертв мирного населення.

Ну що дівчатка, будемо продовжувати робити вигляд що кацапи нам друзі, посміхатись їм, торгувати з ними.. ну-ну..
Сухі факти з новин та форумів.

’У Маріуполі 3-річна дівчинка, поранена осколком, залишилася без ноги
Лікарі 3 міської лікарні Маріуполя ампутували ногу 3-річній дівчинці, яка постраждала в ході обстрілу мікрорайону Східний сьогодні вранці.
Дитина отримала осколкове поранення гомілки. Врятувати ногу не вдалося і її ампутували на 7 сантиметрів. Поранення дівчинка отримала, коли їхала в машині разом із мамою. Жінка загинула на місці.
Також був прооперований 10-річний хлопчик. Осколок снаряда застряг в його лопатці. На щастя, його вдалося витягти без ускладнень.
Всього в ході обстрілу російськими терористами постраждало 5 маріупольських дітей. Усім їм надана необхідна допомога’.
(с)
«АЗОВ» — полк особливого призначення

"убило женщину, продавщицу в магазине, а там с ней была 2-х летняя девочка, девочка жива, но я даже представить себе не могу, что сейчас чувствует ребенок. Настя Станко на прямом включении говорила"

"30 погибших... 97 раненых, половина тяжелые, двое деток покинули нас сегодня..."

А скільки людей загинуло на Донбасі.. Цивільних, тих, кому не було куди або не зміг виїхати..

На деяких форумах починають поширювати чутки, що це ЗСУ стріляють аби дискредитувати папалчеченців і якось дивно виглядають такі оголошення і звіти про те, що вже все пучком, все захватили..

Армия ДНР начала наступление на Мариуполь    Глава ДНР Александр Захарченко объявил о начале операции. Глава Донецкой Народной Республики Александр Захарченко сообщил, что 24 января ополченцы начали наступление на Мариуполь, сообщает РИА«Новости».

Я знаю лише 2х росіянок, які справжні люди, яким я вірю, що вони не хочуть війни.. 
Мені соромно за інших, наші смерті, наша кров - на ваших руках! Будьте прокляті!

14 коментарів:

Teka Chuk сказав...

уже вечером вернулась из Харькова, узнала про Мариуполь. завтра буду узнавать где у нас в Днепре собирают вам помощь, знаю, что лекарства уже отправили. держитесь. очень жаль, что Мариуполю выпало такое, и в прошлом году и в этом. держитесь дорогие. очень жаль погибших

Багірка сказав...

Рада вітати. Дніпропетровськ, Одеса, Маріуполь вразили нас навесні своє проукраїнською позицією, дякую вам! Я сама з Полтащини, мешкаю в Києві,але я розумію через що проходять зараз люди в Маріуполі. Це не вкладається в голові.. Ну ладно кияни, які їхали рік тому на Грушевського розуміли що їх чекає і це був їхній вибір, а тут.. Субота, ранок,люди відпочивають, снідають і раптом.. чиєсь життя обривається, хтось понівечений назавжди.. раша для мене = пекло з чортами, путлер = сатана
Хоча ми вже давно чекали цей удар, ще з осені раша хотіла пробивати коридор в Крим, тому кров тих, хто зараз гине і на кримчанах теж, вони зробили свій вибір в березні, зрадники

Ирина Рыжая Кошка сказав...

Понимаю, что вы скорее всего удалите мой коммент. Тк я из России, русская. А вы проклинаете..
Но у меня очень близкая подруга живет в Горловке, которую каждый день и ночь обстреливают украинские силовики. Она простая учительница и рукодельница, а я ей ничем не могу помочь. Мои родственники покинули срочно территорию Украины и бежали буквально только с документнами - а они жили на Украине всю свою жизь, строили дома-заводы, а оказались "проклятыми москалями". Жители Донбаса и Луганска хотят жить спокойно, а их бомбят Градами и противипехотными минами. И убивают детей - девочек, мальчиков, бабушек-пенсионерок, дедушек-инвалидов...
И не надо проклинать всех русских, посмотрите на своих руководителей: Яценюк, Порошенко...Они разжигают ненависть и искажают исторические факты. Вспомните Одессу - задержаны пострадавшие, а истинные виновники на свободе...
Начинать надо с малого - найти силы с обеих сторон на примирение и не пороть горячку...
Очень будет сложно забыть войну в своей стране и примирится...

Галина сказав...

Найжахливіше, що навіть після усіх неспростовних доказів усіх останніх трагедій, знаходяться люди (чи нелюди), які з піною на вустах доводять, що стріляли ВСУ! Ми живемо в Запоріжжі, а родичі у Бердянську, Маріуполі та ін. містах Донбасу -слава Богові, усі патріоти і адекватні люди. Але те, що доводиться слухати в магазинах, на базарах, в громадському транспорті - розумієш, скільки ще в нашому регіоні "вати", що чекає з радістю путлера, що ненавидять свою рідну землю Україну! І розумієш, що із-за таких, як вони почалася ця страшна трагедія. Вони не боялися, коли разом зі своїми дітьми виходили живим щитом перед бандитами, прикриваючи їх, не боялися, коли голосували за днр і лнр, не боялися, коли з квітами зустрічали чеченців і російських бандитів, і вони ніколи не розкаються перед своїм народом, перед своїми дітьми за скоєне. Мені все-рівно, що говорять і думають росіяни, але мені дуже боляче бачити і чути своїх співгромадян, що втратили залишки розуму і совісті.

Багірка сказав...

Ирина Рыжая Кошка, у мене одне-єдине питання - наші військові обстрілюють просто так, заради розваги? А потім наведіть історію, яку Яценюк з Порошенко переписали))) Це там, де Москва повикидала що вона від Києва пішла?)))
Наведіть лад у себе в головах спочатку, в своїй країні, де за МКАДом життя немає, одна грязюка, а потім вже по сусідах лазьте та вбивайте!
Я вам раджу - краще проковтніть та промовчте, вбивці і садюги.

Багірка сказав...

Галина, маємо родича в Маріуполі, півроку істерив "воваприди", у нього зять в податковій, тому зміни йому ні до чого, таким потрібно як раніше, щоб красти можна було вільно і влада покривала. В вересні його попустило, бо побачив що терри творять в Донецьку і що то за воно. А після вчорашнього телефонував батькам і такий вже хороший, хоч до рани прикладай, батьки кажуть мабуть до них тепер тікати зібрався. Ось така вона, вата, і свого розуму не вставиш, на жаль.
Тримаймося, ми зараз всі під прицілом - рашистські спецслужби як не війною, так терактами нас мордуватимуть :(

Багірка сказав...

ріжая кошка з країни що сіє смерть, читай, це ти мені після тисяч трупів моїх співвітчизників про "ніпароть гарячку" розповідатимеш?
Знаходь Юру В ФБ і дивись за новинами, це ж не Яценюк, якого ви так боїтесь. І так, на ти, з орками і їхніми матерями я гарних манер не знаю.
Юрий Бутусов
Посмотрел видео с блок-поста в Красном партизане, где погибли бойцы 20-го батальона территориальной обороны Днепропетровской области. Нашел несколько видео об этом. Вроде бы эпизод войны - но это надо помнить. Из пояснений российских наемников услышал, что командир блок-поста - командир взвода 20 БТРО, лейтенант, сражался до конца, и не стал поднимать руки. Хочу узнать как зовут этого достойного человека - ему немало лет. Большинство пленных из Кривого Рога, есть Днепропетровск и Днепродзержинск. По видео услышал, что двое наших были убиты снайпером.
Увидел стену дома, под которым сидят пленные. Несколько наших бойцов умирает и лежит в крови, а над ними, там где они лежат - куски штукатурки выбиты пулями. Там, где сидят живые таких отметин нет на стене. Мне кажется, что нескольких пленных расстреляли.
Хотел бы узнать имя священника, который приехал за телами. Это настоящий духовный наставник, все должны знать. Ребята из 20-го, помогите установить детали происшедшего. Я так понимаю, что стояло одно отделение в селе. Кто знает детали боя, почему не успели отойти, почему не подошли резервы? И про погибших вспомните, страна должна знать.
АПДЕЙТ: тела забирал духовный наставник 20-го батальона Поворотний Дмитро, священник Украинской православной церкви Киевского патриархата, с Днепропетровщины, который добровольно исполняет обязанности священнослужителя на фронте. Прекраснейший человек, достойный самых добрых слов. Через таких людей с нами говорит Бог.
АПДЕЙТ2: герой, который отказался сложить оружие, сражался до конца и предпочел гибель плену - лейтенант Колісник Андрій Володимирович, из села Чумаки Днепропетровской области.
Сослуживцы расскажите о нем.

Алексей Коваль "Они уже пленные..." Значит убивали на месте. Тупые вопросы идиота. "Вы пришли наших детей убивать?" Его дети в Красном Партизане?
20 хв · Подобається

Ирина Рыжая Кошка сказав...

Уважаемая Багирка, я не лезу так далеко в историю, мне хватает искажения фактов о Великой Отечественной Войне. Там не было "москалей", "хохлов", "чурок" - там было единство народов, благодаря которому мы все победили.
Я живу " очень далеко за МКАД", где по вашему мнению только грязь. Отвечаю, грязи нет. Сложности есть как везде.
И нужно смотреть не только из своего угла и считать жертвы только на своей стороне. Там, в Луганске их тоже много, очень много, и они жертвы силовиков, которые получают указания из Киева.
У меня есть знакомые и друзья на обоим сторонах. И они мне все очень дороги.
Я не буду заводить здесь политические споры - хватает смотреть этот цирк на политической арене..
И скорее всего, больше не буду тут писать - я работаю волонтёром, собираю помощь для жителей ДНР и ЛНР, которые находятся на грани гуматитарной катастрофы. А власти вашей страны держат их в блокаде.

Юлия сказав...

В мого знайомого син зараз на Луганщині служить.Хлопець пережив 43 обстріли з Градів. Градами стріляли з населених пунктів.І його батько лютує, що Порошенко заборонив стріляти у відповідь по населеним пунктам.І це не єдиний такий випадок.Багато військових скриплять зубами, бо неможна стріляти по містах і селах, а кацапня цим користується.Ще й ображених з себе корчать,нелюди

Багірка сказав...

Юля, мій сусід з Єнакієво, я вже писала восени його розповіді про обстріли - орки вивозять Град перед його будинком, відстрілюються і бігом звалюють, а наші довго терпіли, потім нарешті дозволили стріляти у відповідь. Ну, їхнє ж х..ло сказало що вони жінок і дітей вперед пустять, то так і роблять, так мабуть від час ВОВ наші діди робили (чує то мій прадід, що загинув на Перекопі і в гробу перевертається :(). Надивляться кісільовщини і вперед! Історію пірікрутілі! Де, хто? Кісільов сказав - значить правда. А те, що їхню "гумпомощь" ще у рашці розкрадають, а нам снаряди раша тягне замість їжі населенню, то їм же ж не кажуть, чого людей засмучувати. А нє, мабуть трохи жрачки завозять, бо наркота з алкашами та калашами то ж страшна сила, годувати таки треба, а ті ще й продавати "гумпомощь" населенню примудряються, а лохи сібірські збирають)))
І відео, яке викладють їхні серійні вбивці з жорстокими питками та вбивствами їх теж не піпче, це ж укропи, з ними так і треба, бо вони бач собі владу надумали самі, без крімля, обрати. Вбивати і карати укропів, як грузинів, чеченців, молдован, а потім ще й в Прибалтику урки полізуть, бо їм кругом нагадити треба, у них всього-навсього "Сложности есть как везде" і не більше того. Маю тітку-кацапку, то там сложності з кухні починаються - такої засранки, вибачте, я серед українок не бачила.
Ще й курво перекруте, бо навіть читати не вміє, 5й абзац не для неї, я такого про свій Донбас написати не могла, бо я ж бандерівка, яка їсть младєнцев і розпинає мальчіків руськоговорящіх. Ну дебіли, теликом зомбовані, що з них візьмеш.
Сорі, бути стриманою і вихованою вже сил не має.

Багірка сказав...

Ріжая кошка, дуже дякую за співчуття, яке ви висловили в зв'язку з вбивством рашистами моїх співвітчизників. Всих загинувших моїх співвітчизників.

Лоцман-А сказав...

Ты знаешь, Лиля, что муж мой из Мариуполя. Мариуполь сильно поменялся. Люди имеют и глаза и уши и видят откуда прилетели снаряды. Звонил одноклассник мужа, говорит люди после обстрелов высыпали во дворы, все в шоке. Вышли три ватника - и давай по привычке обвинять украинскую армию, которая почему-то! с территории оккупированной российскими войсками стреляет сама в себя. Их не побили, нет. Их чуть не разорвали. И если кто-то выйдет на теперь на Восточный с полосатой ленточкой или российским "аквафрешем", я за его жизнь не ручаюсь. Вот такая кровавая информпривика для мариупольцев.

anelE сказав...

Я уже писала и еще раз напишу.. есть факты, что российские группировки, российские войска на Нашей территории! - ведут военные действия, убивают мирное население, устравивают провокации:Одесса, Донецк... Хватит чего-то доказывать! Фашисты хоть открыто объявили войну, а хуйло трусливо ведет военные действия, переворачивает инфу. Никакие разговоры, никакие объяснения не помогут. Россия Вторглась на Нашу Землю. А нам и остается что ее защищать. А что нам спокойно отдавать земли?!, "Бери хуйло, которое больное и с амбициями, бери. Хочешь КРым.. хочешь Луганск, хочешь Донецк.. тебе же надо сухопутный проход до Крыма, а то мост через Керческую переправу строить то и не возможно, да и денег нет.. А кто у нас у власти - вас вооще не должно тыркать... То что " брат" убивает братский народ, тоже самое было и в Грузии... Сценарий продолжается... А народу России надо проснуться и немного включать мозг.. И пошли вы... со своей "братской любовью" Самое страшное то, что уже теперь от крови будет отмываться не одно поколение... А мы будем стоять за свою свободу.

anelE сказав...

Об обстреле в Мариуполе я узнала только поздно вечером (мы уехали) .. у меня был такой же шок, когда и на Майдане убивали людей.. но на Майдан люди шли готовые ко всему... а тут дома.. и бомбежка.. самая настоящая... в спальные места...дети без родителей.. родители без детей.. нет слов.. и эти нелюди еще и перекручивают информацию.. украинские войска.. целый день по новостям ничего не было.. придумывали историю.... Сколько можно лжи.. да признайтесь уже.. да объяви войну.. урод...нет у нас Гражданской войны.. У нас война с Россией.. Смерть ВОрогам

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки