четвер, 29 січня 2015 р.

Весела сесія ПАРЄ

Ну шо дівчатка, інформвійна - так інформвійна. На будь-яку річ можна дивитися по різному. і трактувати по різному, але якщо твоя точка зору відрізняється від більшості, то тоді ти стаєш вигнанцем. Раша вже давно веде інформвійну проти України, півтора роки тому мій чоловік перестав спілкуватись зі своїм московським другом, бо у того почались якісь дивні припадки рашвєлічія. Причому людина не вгавала навіть коли її видалили з ФБ та скайпу, почав писати дурості на пошту %) Тоді ми і не підозрювали що це не просто так. Шкода мені Льошку, наче була непогана людина, мав багато друзів в Європі, працював на фінську компанію, дружину собі взяв з Кам'янця, україночку, а потім копита почали рости :(

Ага, ну то до чого я :) і тут вже перекособочили, як завжди "ми царі, ми отдєльно, нас обіжають". А ввімкнути мізки і зробити висновки чого добились не в стані, може таки подумаєте як виглядатимете за кордоном, коли на вас тицятимуть пальцем і казатимуть "це рашен, треба перевірити чи нічого не вкрав"

ПАСЕ такого еще не видела: покидая свои кабинеты, делегация РФ забрала все, и даже выкрутила лампочки

В 1939 році і Германія так само вийшла з Ліги націй, їх теж "не цінили та принижували", що сталось потім гадаю всі пам'ятають, історію ще не встигли переписати?
Ми готові. Жінки стоятимуть за чоловіками і подаватимуть набої, коли раша надумає відкрито поперти. Дітей вивеземо, це наш генофонд, вони потім помстяться за своїх батьків і ось тоді толерантності і мусі-пусі точно не буде. Навесні знов починаються тренування "на місцевості" для охочих, ну а зараз тренуються в тирі. Черга, до речі, капєц, при тому що їх по місту не мало.
Я знаю, що у раші є беззаперечна зброя, якою недоумок х.ло трясе в припадках люті. А орда орків-рашистів мабуть тільки і мріє, що скоро будуть жити в ядерній пустелі. Це ж так прекрасно.. і мабуть весело..

2 коментарі:

Повитруля сказав...

Толерантність зі злочинцями вважаю злочинною, бо як потім в очі дивитись тим людям, хто втратив своїх дітей...

Татьяна Нестеренко сказав...

Друзі то таке! А ось коли двоюрідний брат, який виріс в Київський обл., приїздив кожен рік у відпустку до батьків
, а тепер воно стало руськім, то це вже ваще!! птьху на них!

У цьому ґаджеті сталася помилка
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки