четвер, 19 лютого 2015 р.

в передчутті миру..

Миру немає, його не хочуть. Та і не хотіли. Навіщо рашистам мир? Вони що, заради цього чергову війнушку почали..
В Дебальцево, і не лише, багато загинувших, поранених, цивільних, військових.. сепари та рашисти не цікавлять - собакам собача смерть. Шкода людей. І котиків та собачок, яких наші бійці вивозять з АТО, діляться з ними їжею. 
Ця війна мала статись давно і України не було б мабуть, хоча.. хто знає..
В 90х роках Україна була на межі, але тоді все владнали, віддали бази ВМФ в Криму раші і та типу заспокоїлась. Мені ця країна інколи собаку на сіні нагадує - і сам не гам, і другому не дам :) Дивна психологія..
І взагалі, згадуючи історію, розумієш, що навіть совок створили щоб легше красти було, щоб можна було бути і надалі імперією, жити за рахунок інших. Тепер доведеться той бандюківсько-комуняцький режим таки вичищати, бо не буде діла.
Тут стаття, про те, що ми пройшли та проходимо, за що платимо і якою ціною нам дається наша нова свідомість. 

Рік від лютого до лютого.. Складний, страшний, фейковий, інколи я думала що це сон, але він дав мені дуже багато - подарував нових друзів, перевірив людей, що були поруч, деякі виявились просто ботами, що працюють за гроші і створюють картинку, тепер я знаю що живу, а не існую в чиїйсь картинці, і за ці уроки теж дякую долі.

 Я дякую чоловікам, які захищають моє життя, життя всих українців від окупантів. Хлопці на фото - вчорашні трактористи і офісні клерки, а сьогодні вони Герої!

І так руських у нас немає, вони у відпустці, навіть дегенерали)) на відео

Я знаю одне - Україна переможе! Розквітне у квітні ;)4 коментарі:

Anna Stryukov сказав...

Дай Бог!!!

Ксана сказав...

Вірю, з усіх своїх сил вірю - переможемо і залишимося людьми а не тварюками!
Сьогодні повернувся на ротацію друг. Розказує - прийшла дитина мала до них, каже хочу їсти - посадили, нагодували а ця "манюня" під ящик вибухівку ховає. Хлопці помітили, знешкодили - знайшли мамашу й кажуть - ви шо робите, а якщо б ваша дитина загинула? А ця погань каже - ну і шо? іншу нарожу. Оце страшно!!!
А за загиблими плачу - вони вже зірки на небі......

Повитруля сказав...

Розквітне Україна! Обов'язково! в щасті мирі!!!

Багірка сказав...

http://www.kommersant.ru/doc/2671088 отакі добровольці, а матерям потім горе

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки