субота, 18 квітня 2015 р.

Сила духу української нації і расейскі щури з затхлої підворотні

Відео нижче дивимось і аналізуємо, бо вже дістали своїм "нашарашатутніпрічом".

Дивуємось силі жінки, яка не змогла промовчати і молимось за її життя. Вона такий же Герой, як і Надя Савченко - незламні, сонцесяйні наші українські жінки. Неймовірні фото - такий різкий контраст поліцейської держави і маленької жінки, яку тАк боїться імперія зла. І правильно що боїться - ми українки такі ;) нас варто боятись :D Одна вишиваночка чого варта, білим по білому, чистим, світлим ляпасом по одряхлілій, гнилій та здихаючій морді царства мордора.Титянки-рашистки вже зробили свою чорну справу - лише серед мирного українського населення Донбасу офіційно оголошено про більш як 6000 загинувших, а скільки ще незафіксовано :(

Це ваша справа титянки-расиянки, ця кров на ваших руках, пийте кров, жеріть плоть, сатанистки расійскі, може ж нажретесь нарешті колись :(

Дивимось на гопніків-"асвабадітєлєй" луганських, аналізуємо їхню поведінку, правда інтелігентність з усих щілин лізе? КрасавцИ.. Дивимось на журнашлюшку, який підірвався на розтяжці на території, яку контролюють бандюки - самі натягли - самі підірвались. До речі, це підірвався виродок Луньов з кацапського каналу "зьорька", який раніше брав участь у знущаннях над українськими солдатами, світ він такий, круглий..
Про кацапського урку луньова більше тут, маю надію він добре відчує біль.

Ну а "падруженциям"-кацапочкам, які язики позаховували і бояться навіть подумати проти режиму в раші, не те щоб написати хоч слово - бальшой прівєт! Сходіть сталіну з х..лом помоліться..

Так, я стала різка і зла, я не пробачу, мої діти і онуки теж ніколи не пробачать, пам'ятайте про це, щури кацапські, ваші нащадки нестимуть страшний тягар батьків-убивць, на них огидне клеймо - рашен-мордер

3 коментарі:

Alia сказав...

Здраствуйте, Багирка. Случайно попала в ваш блог и захотелось ответить. Моя бабушка со Львова и много моей родни живет в Украине, в том числе и в Луганске. Я живу в Лондоне, поэтому буду говорить нейтрально. В прошлом году была в Киеве, Луганске и Донецке с миссией. Это ужасно! К сожалению (вашему), Русских войск мы не увидели. Не травите душу злостью, война это всегда захват территории и приумножение капитала, а не вопрос справедливости. Жалко, что между двумя братскими народами удалось посеять такую ненависть. Скоро все закончится и, думаю, что ваше прозрение будет ужасно. Я желаю вам благоразумия, стойкости и здоровья. Простите, что пишу на русском, хотя только на четверть русская, просто не знаю, говорите ли вы на английском или грузинском, а украинский не самая моя сильная сторона. Счастья вам.

Alia сказав...

Здраствуйте, Багирка. Випадково потрапила в ваш блог і захотілося відповісти. Моя бабуся зі Львова та багато моєї рідні живе в Україні, в тому числі і в Луганську. Я живу в Лондоні, тому буду говорити нейтрально. Торік була в Києві, Луганську та Донецьку з місією. Це жахливо! На жаль (вашому), Російських військ ми не побачили. Чи не труїте душу злістю, війна це завжди захоплення території і примноження капіталу, а не питання справедливості. Шкода, що між двома братніми народами вдалося посіяти таку ненависть. Скоро все закінчиться і, думаю, що ваше прозріння буде жахливо. Я бажаю вам розсудливості, стійкості і здоров'я. Вибачте, якщо є помилки, просто не знаю, кажете ви англійською або грузинською, а український не сама моя сильна сторона. Щастя вам.

Багірка сказав...

Доброго дня. Дякую за намагання "відкрити" мені очі :D З вашого дозволу я відповім вам українською (хоч російську знаю на відмінно, бо виросла в совку, вчилась виключно на чужій мені мові), ну а ви перекладете собі в транслейті :) Про своє різнобарвне коріння писати не буду - яка б кров не текла в моїх жилах - я українка! :)

На ваш превеликий жаль в Києві дуже багато біженців і цих людей викинули геть кровожерливі "брати", маю друзів та співробітників з Луганщини та Донеччини, деяким довелось вивезти батьків подалі від війни з "дружнім" народом, вони чомусь розповідають інші речі..

Я не знаю що стоїть за вашою сторінкою з малюнками в кокошніках і куди та з якою ціллю ви їздили, але я бачу біль і чую розповіді справжніх очевидців.

Хай вам щастить, у ЛондОні :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки