субота, 12 грудня 2015 р.

Майстер-клас. Як підшити поділ.

Життя продовжується. Ми маємо йти далі, боротись, розвиватись, і головне - не забувати нашу історію. Історія вона в усьому, а вишивка - то наш генетичний код. З нас витравлювали мову, традиції, нас робили сірою масою, але щось пішло не так. Українці все одно наполегливо шукають своє коріння, навіть вщент зросійщені, тягнуться до своїх витоків. І це добре.
А  щоб було легше, ми маємо ділитись досвідом.
Хочете навчитись так підрублювати низ? Це легко, насправді, головне спробувати :)
Рівняємо тканинку, робимо тоненький рулик, закріпляємо нитку. Я взяла нитку потовще, типу ірис, щоб було гарніше. 
Отже, проколюємо через 4 ниточки тканину зверху рулика, потім робимо шов назад голка і виколюємо голочку в рулик, а потім починаємо з початку.
Смайлик «smile»
Рулик робіть рівненький і намагайтесь виколювати голочку на однаковій відстані, щоб шов був акуратним.
І почитайте інтерв'ю Оксани Забужкораджу.
Смайлик «smile»

3 коментарі:

Мрия сказав...

Дуже дякую за мастер-клас! Так гарно і охайно! і повністю згодна з вступом! З цікавістю та нетерпінням буду очікувати на нові пости та мастер-класи!

Татьяна сказав...

Дякую, недавноо втрапила мені старовинна скатертина, край якраз так оздоблений, тепер буду знати цю техніку, десь знадобиться. Цікаво, низ жіночої сорочки може бути таким?

Багірка сказав...

Рада що вам сподобалось :) А на фото і є поділ сорочки, щоправда це не автентика, а буде сукня, так би мовити "за мотивами". За посиланням поділ старовинної сорочки, який саме так і оздоблений http://ljana-bagirka.blogspot.com/2015/02/blog-post.html

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки