субота, 19 грудня 2015 р.

Мережка з настилом по сітці.

Як підрубити низ я вам показала, а тепер викладу фото як робила мережку з настилом по сітці. 
 Спочатку потрібно зробити сітку під той малюнок, який ви обрали. В сітці має бути на 2 рядки більше, ніж висота вашого малюнку, тоді нижній і верхній незашиті ряди не зливатимуться з тканиною і краще буде видно сам узір. Отже у мене висота малюнку 11 клітин плюс 2 вільні. 
Роблю качалочку по висоті своєї мережки, навіть на пару стібків зробила вищу, шириною качалочка десь 4 ниточки основи. На цьому фото по краю добре видно качалочку.
 Смайлик «smile»
Перший рядок це двобічний прутик. Вся сітка, окрім останнього рядка виконана саме ним - кріпите ниточку за перші 2 ниточки основи (вертикальний стібок-петля на 3му фото, це не початок роботи але сенс той самий), потім піддіваєте 4 ниточки основи і протягуєте голку, повертаєте голку назад,але вивести її тепер потрябно на 2нитки основи нижче. Вивели і тут же над місцем виводу на 2 нитки основи вище проколюєте тканину і піддіваєте 4 ниточки основи і тепер постійно повторюєте до кінця наміченої відстані, яка так само як і з початку закріплена качалочкою. Як буде у вас влаштована сітка - 2 ниточки основи будуть закріплені прутиком, а дві будуть вільні в кожному рядку (4х4 виходить) і потім 2 вільні ниточки будуть підрізатись і витягуватись. Мені такий варіант сподобався більше, в описах радили підрізати і витягувати одразу, але коли не впевнений в собі, то краще мати шанс на те, що можна випороти, бо відрізане не пришиєш.
Таким чином я зробила намітку під висоту своєї сітки. Останній рядок у вас має бути зроблений навпаки, переверніть роботу і виконайте рядок прутиків по низу, зверніть увагу на фото, останній рядок виглядає наче щільнішим.
 А потім після того як я "розмітила" свою сітку і перевірила, що у мене 2 нитки основи перехоплені прутиком, а 2 вільні і можна обрізати, почала витягувати ниточки.
к «smile»

Друга частина майстер-класу буде пізніше, робіть сіточку :)Смайлик «smile»

1 коментар:

Irina Vetrova сказав...

Чудовий майстер-клас! Чекаю на продовження!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки