субота, 19 грудня 2015 р.

Мережка з настилом по сітці.

Як підрубити низ я вам показала, а тепер викладу фото як робила мережку з настилом по сітці. 
 Спочатку потрібно зробити сітку під той малюнок, який ви обрали. В сітці має бути на 2 рядки більше, ніж висота вашого малюнку, тоді нижній і верхній незашиті ряди не зливатимуться з тканиною і краще буде видно сам узір. Отже у мене висота малюнку 11 клітин плюс 2 вільні. 
Роблю качалочку по висоті своєї мережки, навіть на пару стібків зробила вищу, шириною качалочка десь 4 ниточки основи. На цьому фото по краю добре видно качалочку.
 Смайлик «smile»
Перший рядок це двобічний прутик. Вся сітка, окрім останнього рядка виконана саме ним - кріпите ниточку за перші 2 ниточки основи (вертикальний стібок-петля на 3му фото, це не початок роботи але сенс той самий), потім піддіваєте 4 ниточки основи і протягуєте голку, повертаєте голку назад,але вивести її тепер потрябно на 2нитки основи нижче. Вивели і тут же над місцем виводу на 2 нитки основи вище проколюєте тканину і піддіваєте 4 ниточки основи і тепер постійно повторюєте до кінця наміченої відстані, яка так само як і з початку закріплена качалочкою. Як буде у вас влаштована сітка - 2 ниточки основи будуть закріплені прутиком, а дві будуть вільні в кожному рядку (4х4 виходить) і потім 2 вільні ниточки будуть підрізатись і витягуватись. Мені такий варіант сподобався більше, в описах радили підрізати і витягувати одразу, але коли не впевнений в собі, то краще мати шанс на те, що можна випороти, бо відрізане не пришиєш.
Таким чином я зробила намітку під висоту своєї сітки. Останній рядок у вас має бути зроблений навпаки, переверніть роботу і виконайте рядок прутиків по низу, зверніть увагу на фото, останній рядок виглядає наче щільнішим.
 А потім після того як я "розмітила" свою сітку і перевірила, що у мене 2 нитки основи перехоплені прутиком, а 2 вільні і можна обрізати, почала витягувати ниточки.
к «smile»

Друга частина майстер-класу буде пізніше, робіть сіточку :)Смайлик «smile»

понеділок, 14 грудня 2015 р.

кажуть скоро Новий рік..

Давно я їх не вишивала.. Але цієї осені захотілося :) Декілька вже і купили, а одна пара два тижні як прикрашає ошатну ялинку, виявляється є щасливі родини, з традиціями :) це так добре! А ще одна пара в блакитних тонах, чекає останніх останніх штрихів.. :) І хто знає, може у мене знову буде настрій і я ще зефірно-рожеві придумаю :D


субота, 12 грудня 2015 р.

Майстер-клас. Як підшити поділ.

Життя продовжується. Ми маємо йти далі, боротись, розвиватись, і головне - не забувати нашу історію. Історія вона в усьому, а вишивка - то наш генетичний код. З нас витравлювали мову, традиції, нас робили сірою масою, але щось пішло не так. Українці все одно наполегливо шукають своє коріння, навіть вщент зросійщені, тягнуться до своїх витоків. І це добре.
А  щоб було легше, ми маємо ділитись досвідом.
Хочете навчитись так підрублювати низ? Це легко, насправді, головне спробувати :)
Рівняємо тканинку, робимо тоненький рулик, закріпляємо нитку. Я взяла нитку потовще, типу ірис, щоб було гарніше. 
Отже, проколюємо через 4 ниточки тканину зверху рулика, потім робимо шов назад голка і виколюємо голочку в рулик, а потім починаємо з початку.
Смайлик «smile»
Рулик робіть рівненький і намагайтесь виколювати голочку на однаковій відстані, щоб шов був акуратним.
І почитайте інтерв'ю Оксани Забужкораджу.
Смайлик «smile»
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Сторінки